Veiksmīgas sadarbības piemēri

"Ar kompāniju SIA “Mūsu motors Rīga” saista ilga un uzticama sadarbība. SIA “Mūsu motors Rīga” ir Renault komerctransporta tirgotājs un servisa pakalpojumu sniedzējs. Galvenais sasniegums - kopīgi izstrādātā pēcpārdošanas apkopes sistēma komerctransportam."

SIA “Forevers” Transporta nodaļas vadītājs Dmitrijs Kaļejevs

Ar AS “Swedbanka” sadarbojamies kopš 2006. gada. Ar sadarbību esam ļoti apmierināti, jo kopā ir realizēti daudzi projekti uzņēmuma attīstībai un izaugsmei – iegādājoties tehnisko aprīkojumu ražošanai, transportu, kā arī saņemot augsta līmeņa ikdienas bankas pakalpojumus.

SIA “Forevers” Finanšu direktors Andrejs Oļeiņiks

Esam priecīgi, kad kopā ar mums aug un attīstās mūsu klienti. Viens no spilgtākajiem piemēriem ir kooperācija “Lats”, ar kuru sadarbojamies kopš mūsu uzņēmuma pirmsākumiem. Pēdējo gadu laikā Forevers produkcijas apgrozījuma apjoms kooperācijā “Lats”ir palielinājies vairāk nekā 3 reizes. Uz doto brīdi mūsu savstarpējā sadarbība ir balstīta uz uzticēšanos, lojalitāti un veiksmīgas sadarbības principiem. Esam kļuvuši labi un svarīgi partneri viens otram.

SIA “Forevers” Lielo klientu pārdošanas speciālists Gatis Lovkins

Ar kompāniju SIA “Moora” Forevers sadarbojas kopš 2011. gada. SIA “Moora” ēdināšanas nozarē darbojas kopš 1992. gada. Esam patiesi priecīgi, ka mūsu sadarbība ir izveidojusies tik ilga un veiksmīga. SIA “Forevers” piegādā produkciju SIA “Moora” 5 sabiedriskās ēdināšanas iestādēm.

SIA “Forevers” pārdošanas speciāliste Rudīte Vālodze-Tureiko

SIA RKF “PS KOMERC LTD” ir viens no svarīgākajiem sadarbības partneriem, ar kuru sadarbība ilgst jau kopš 2000. gada. Partneris nodrošina tehnoloģisku atbalstu visām Forevers nepieciešamajām precēm un sniedz plašu materiālu sortimentu.

SIA “Forevers” Sagādes nodaļas vadītājs Andrejs Boroduļins