Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai Forevers ir vietējais uzņēmums?

Forevers ir 100% vietējam kapitālam piederošs uzņēmums. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks un direktors ir Andrejs Ždans – Latvijas pilsonis.

Uzņēmums veiksmīgi darbojas un attīstās jau 25 gadus.

Uzņēmuma ražotne atrodas Rīgā, Granīta ielā 9a.

2. Kādus produktus ražo Forevers?

Forevers ir gaļas pārstrādes uzņēmums un uz doto brīdi sortimentā ir vairāk nekā 100 dažādi produkti. Galvenās produktu grupas ir cīsiņi, sardeles, vārītās desas, pusžāvētās desas, kūpinājumi, pastētes, kupāti, maltās gaļas masas un daudzi citi gaļas produkti un izstrādājumi. Uzņēmums piedāvā arī svaigu sadalītu cūkas un liellopa gaļu.

3. Kur iegādāties Forevers produkciju?

Forevers produkciju var iegādāties daudzos pārtikas veikalos, piemēram, Aibe, Citro, Elvi, Lats, Mego, Promo Cash&Carry, Rimi, Top! u.c. Taču vislielākais Forevers sortiments ir pieejams ražotāja gaļas veikalos visā Latvijā.

4. Kā pasūtīt Forevers produkciju?

Ja esat mazumtirgotājs, vairumtirgotājs vai HoReCa pārstāvis un vēlaties iegādāties mūsu produkciju, lūdzu sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem.

Pēc sadarbības līguma noslēgšanas Jūs varēsiet izvēlēties ērtāko veidu, kā pasūtīt produkciju – zvanot klientu apkalpošanas operatoram vai aizpildot pasūtījumu tiešsaistē.

5. Kāpēc Forevers produkti, salīdzinājumā ar citu ražotāju līdzīgiem produktiem, ir daudz lētāki?

Forevers vienmēr domā par gala pircēju, lai produkts būtu ne tikai garšīgs un kvalitatīvs, bet arī pieejams vairumam Latvijas iedzīvotāju. Rūpīgi izvērtējot katru ražošanas posmu un padarot to pēc iespējas efektīvāku, Forevers panāk pircējam pieejamu un godīgu produkta gala cenu.

Produkta cena tiek veidota no daudziem komponentiem, t.sk.: izejvielām, ražošanas izmaksām, apjoma, loģistikas izmaksām, iepakojuma izmaksām utt. Ik gadu Forevers iegulda ražošanas attīstībā vairākus miljonus eiro – lai ražošanu padarītu efektīvāku un samazinātu ražošanas izmaksas. Tā kā uzņēmumā ik nedēļu tiek pārstrādātas 100 tonnas cūkgaļas, lielais izejvielu apjoms ļauj iepirkt cūkgaļu no lielākajiem Latvijas un Eiropas piegādātājiem par labākām cenām, kas būtiski samazina arī Forevers produkcijas cenas.

Svarīgs cenu veidojošs faktors ir arī produkta iepakojums – Forevers ir pārliecināts, ka pircējam ir jāmaksā par gaļas produktu, nevis par iepakojumu. Tāpēc produktiem tiek izmantoti vienkāršākie iepakojumi, samazinot katra produkta gala cenu.

6. Vai visas E vielas ir bīstamas?

Publiskajā telpā pašlaik valda visai skeptiska attieksme pret jēdzienu „E-vielas” un to klātbūtni pārtikas produktos. Ir absolūti maldīgi uzskatīt, ka visas pārtikas piedevas ir sinonīms veselībai bīstamām vielām, jo pat kristāldzidrā ūdenī var atrast vairumu ķīmisko elementu no Mendeļejeva tabulas. Daudzas ikdienā lietotās vielas, ko mēs uzskatām par veselīgām, arī tiek apzīmētas ar E numuru, piemēram, askorbīnskābe jeb vairāk zināma kā C vitamīns, arī tiek apzīmēts ar E numuru – E300, taču tas nenozīmē, ka šī E viela ir veselībai bīstama, tieši otrādi, tai ir labvēlīga ietekme uz cilvēka veselību.

Eiropas Savienībā ir stingra likumdošana, kura nosaka, kādas piedevas, E vielas drīkst izmantot pārtikas produktu ražošanā un kādas nedrīkst. Tāpat tiek stingri noteiktas arī devas, kādos daudzumos šīs vielas drīkst būt pievienotas pārtikas produktiem.

Līdz ar to Eiropas Savienībā, tai skaitā Latvijā ražotā pārtika, nekādā veidā nav bīstama veselībai.